Energia Słoneczna

budowa systemów fotowoltaicznych

Algi

 produkcja biomasy

Biogazownie

innowacyjne rozwiązania technologiczne

INNOWACYJNE TECHNIKI ENERGII ODNAWIALNEJ Sp. z o.o.

Innowacyjne Techniki Energii Odnawialnej Sp. z o.o. została założona w 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w branży ochrony środowiska. Zajmujemy się realizacją projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii na zasadzie „zaprojektuj – wybuduj”, specjalizujemy się w budowie biogazowni rolniczych, przemysłowych oraz Farm Fotowoltaicznych.

Od 2014 roku prowadzimy badania nad optymalizacją biomasy algowej, obecnie poprzez spółkę celową ITEO GREEN realizujemy projekt przemysłowej hodowli mikroglonów.

Powiązane Technologie Produkcji Biomasy Algowej z Wykorzystaniem Energii Odnawialnej

Projekt LUKON polega na połączeniu różnych technologii produkcji biomasy algowej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i uzyskaniu w ten sposób wartości dodanej nie tylko w zakresie ochrony środowiska, lecz również w aspekcie biznesowym i naukowym.

Galeria

Zobacz naszą galerię

Wydarzenia

Zakończył się IV Europejski Kongres Jakości

Zakończył się IV Europejski Kongres Jakości. Teraz czas na wdrożenie koncepcji projakościowych do swoich działań biznesowych, podkreślenie jakości zdobyciem EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE 2018® „Future of the Quality” – pod takim hasłem 21 marca 2018 r. w Łodzi odbył...

czytaj dalej

Inwestorzy z Egiptu odwiedzili UZ. Chcą produkować algi

TVP3 https://gorzow.tvp.pl/29387107/inwestorzy-z-egiptu-odwiedzili-uz-chca-produkowac-algi Przedstawiciele egipskiej firmy farmaceutycznej odwiedzili Zieloną Górę. Chcą współpracować ze spółką ITEO, która planuje produkcję alg na skalę przemysłową. Firmę ITEO...

czytaj dalej

Partnerzy